תקשורת ומאמרים

המאמרים הבאים נכתבו בהשתתפות אנשי צוות המרפאה:

 

  
מאת ד"ר מאיר רקוץ'
ד"ר מאיר רקוץ מסביר איך לצחצח שיניים על הילדים ולהנות מזה
  
מאת מיכל בן ארי (ראיון עם ד"ר מאיר רקוץ')
איטום חריצי השיניים הפך בשנים האחרונות לאחת הדרכים העיקריות למניעת עששת בקרב ילדים ובני נוער, ועדיין לא כל ההורים מודעים לחשיבות הטיפול.
  
מאת ד"ר עתליה וסרשטיין
מבוגר באורתודונטיה נחשב מי שתהליכי הגדילה הגרמית של גופו הסתיימו. בקרב בנות בסביבות הגילאים 16-18 ובנים בגילאי 18-20 בממוצע.
  
מאת יעל-שחר שריד (שיחה עם רוסי זייתון)
ביקור אצל השיננית מומלץ גם לילדים, כיוון שמלבד ניקוי שאינו מכאיב, הוא עשוי לעודד תחושת אמון ברופאי שיניים ולהפוך את ניקיון הפה לחוויה חיובית
  
מאת בריגי'ט כוכבי
בעידן הנוכחי רובנו עובדים עד שעות מאוחרות וכאשר אנו חוזרים הביתה עייפים, אנו מוותרים לרוב על ארוחה משפחתית מסודרת ומעדיפים לנשנש תוך צפייה בטלוויזיה או מול המחשב. התוצאה היא שגם אנחנו וגם ילדנו "מפספסים" אכילה נכונה ומסודרת ואינטראקציות משפחתיות.
  
מאת הילה יגאל-איזון (ראיון עם הדיאטנית בריג'יט כוכבי)
לצד המוצרים הסטנדרטיים מבית מטרנה וסימילאק נמצאים על המדפים גם תחליפי חלב אם משופרים, המכילים תוספות ייחודיות של פרוביוטיקה, נוקלאוטידים ושאר צ'ופרים המלווים בלא מעט הבטחות להתפתחות תקינה של התינוק. על רקע כניסת תוסף שלישי לשוק פורמולות המזון - "אופטימיל", מאחוריו עומדים האנשים שהיו מעורבים בהבאת סימיליאק לישראל, האם באמת צריך את כל זה?
  
מאת יעל ניסקי (השתתפה בכתבה - הדיאטנית בריג'יט כוכבי)
איזה חטיף הכי ממכר, על אלו גרעינים אסור לוותר, וכמה קלוריות אנחנו סופגים בכל העסק הזה? צוות טועמים בדקו את המאנצ'יז שהכי מתאימים לנישנוש מול הטלוויזיה ובריג'יט כוכבי הדיאטנית מעירה על ערכם התזונתי
  
מאת גייל זאבי-ציבלין (ראיון עם הדיאטנית בריג'יט כוכבי)
האם באמת נכון לתת לילדינו ויטמינים, אומגות ושאר תוספי מזון? היצרנים טוענים שכן, אך הרופאים טוענים שלא תמיד הילדים שלנו באמת זקוקים לכך. בכל מקרה, אל תשכחו לתת להם מיץ תפוזים טבעי
  
מאת דיאנה בחור-ניר (הערות וביקורת - הדיאטנית בריג'יט כוכבי)
אסם רכשה כ-15 אלף כרטיסים עבור תלמידים. במסגרת המהלך, התלמידים מגיעים למוזיאון באוטובוס ממותג של במבה, ובהמשך נוסעים למרכז המבקרים של מפעל במבה בחולון. במשרד החינוך, שם נאבקים בהשמנה בקרב ילדים, אפילו לא שמעו על שיתוף הפעולה.
  
המלצתו של ד"ר מאיר רקוץ' - בוגר התכנית
מתוך אתר "להב" מטעם "הפקולטה לניהול בי"ס למוסמכים במנהל עסקים" של אוניברסיטת תל אביב
כל הזכויות שמורות למרפאת מומחים ©